Ministranci

Wspólnota ministrancka parafii Matki Bożej Królowej Polski w roku 2019 liczy 13 osób. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych chłopców w każdym wieku do zasilenia szeregów Ministrantów. Zapisy będą odbywać się co roku po zakończonym białym tygodniu. Liczymy, że w tym roku zasili nasze szeregi spora grupa młodych ludzi. W planach jest również zorganizowanie asysty ministranckiej mężczyzn w wieku 30 – 99 lat, ale o tym już wkrótce.

Ministranci spotykają się dwa razy w miesiącu w pierwsze i drugie soboty miesiąca na spotkaniach formacyjnych. Mają obowiązkowe dyżury  w czasie których służą na Mszach świętych raz w Niedzielę i raz w dzień w ciągu tygodnia. 

Co jakiś czas organizowane są wspólne wyjazdy do kina, pizze, kfc, strzelnice, czy też wszystkie inne aktywności sprzyjające rozwojowi duchowemu i fizycznemu, jak również zacieśniające więzi przyjaźni w naszej grupie.

Wszystkich zainteresowanych naszych parafian, prosimy o kontakt z księdzem Tomaszem, w niedziele po każdej Mszy św., jak również w kancelarii parafialnej. Więcej informacji wkrótce w ogłoszeniach parafialnych.

x Tomasz tel: 606 614 819